موسسه حقوقی آیین ناجی

معرفی موسسه حقوقی آیین ناجی

 

موسسه حقوقی آیین ناجی به شماره ثبت ۳۶۵۶۴ مجموعه ای است از وکلا و متخصصین حقوقی که هریک حسب تخصص خود وکالت پروندهای حقوقی را بر عهده می گیرند. این مجموعه شامل وکلایی درحوزه کیفری، انحصاروراثت، وصول مطالبات، خانواده، پیگیری امور اداری و مسایل مربوط به دیوان عالی و دیوان عدالت به صورت تخصصی می باشد. این گروه درطول سالیان با تجارب درخشان حقوقی و وکالتی خود به افراد و موسسات، مفتخر است که با مسئولیت پذیری، اخلاق و وجدان حرفه ای خود پروندهای ارجاعی را انجام داده و با رضایت خاطر مراجعین خود امور را به اتمام رسانده است.

مهمترین ویژگی وکیل، تسلط بر امور، داشتن علم کافی، رعایت اخلاق حرفه ای، اعتماد و امانت داری است. موسسه حقوقی آیین ناجی تلاش دارد در امور وکالتی و حرفه ای خود از حضور همکاران صاحب نظر استفاده کرده تا مراجعین وجود این صفات را در وکیل خود تصدیق نمایند.

بنابراین فقط کافی است که با موسسه حقوقی آیین ناجی تماس گرفته و یک وقت مشاوره حضوری با وکیل متخصص بگیرید. سپس ضمن حضور در موسسه و ادای توضیحات در خصوص پرونده دیگر نیازی به نگرانی نخواهد بود. همچنین این امکان فراهم شده است که به صورت آنلاین ، از مشاوره حقوقی رایگان بهره مند شوید. برای این منظور می توانید از قسمت مشاوره رایگان سوال خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

معرفی وکیل: شاهرخ صحرائی- وکیل پایه یک دادگستری- استاد دانشگاه- دکترای حقوق عمومی.